M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK GENÇLİK, AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN ELLERİ ÖPÜLESİ BABALARININ YANINDA OLDU

 

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan 'Babalar Günü', Karaman AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği çeşitli etkinliklerle evlere taşındı.

 

Sokağa çıkma kısıtlaması bulunan günde şehirdeki şehit babaları unutulmayarak onların günleri kutlandı. AK Parti Karaman Gençlik Kolları üyeleri vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerin babalarının yanında olarak desteklerini gösterdi.

 

Aziz şehitlerin emaneti olan muhterem aileleri ile hoş sohbet ortamında bir araya gelen AK Parti Gençlik Kolları her yönden, herhangi bir istek ya da ihtiyaçları olup olmadığı konusunda hasbihal etti, yanı sıra, Aziz şehitlerimiz Oğuzhan küçük, Erkan Kurşun, Ahmet Bayad’ın elleri öpülesi babalarının Babalar Günü’nü kutlayarak, bu özel ve anlamlı günün maneviyatını paylaştı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com