M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK BELEDİYESİ’NDEN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI İÇİN AÇIKLAMA; VERİLEN RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ

 


Vatandaşlarımıza büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ve İlçemizde geçtiğimiz yıllarda başlanılan Doğalgaz çalışmasına TOKİ bölgesine Doğalgaz hattı götürülmesi için çalışmalara tekrar başlanılmıştır.

Doğalgaz ana hattının çarşı merkezi Cumhuriyet Caddesinde olmasından dolayı, çarşı merkezinden başlanılan kazı çalışmaları Meydan Mahallesi Tol Medrese caddesi üzerinden TOKİ bölgesine götürülmesi hedeflenmektedir. Çalışmaların bitmesiyle birlikte bozulan yolların bakım ve onarım çalışmalarına bir an önce başlanılacaktır.
Doğalgaz kazı çalışmalarının daha hızlı bir şekilde yürüyerek ivedi bir şekilde tamamlanması için kazı çalışmasını yapan Enerya Karaman Gaz Dağıtım A.Ş. ve Kent Gaz Firmalarına Belediye ekiplerince de yardımcı olunarak çalışmaların bir an önce tamamlanması hedeflenmektedir.
Yapılan çalışmalardan dolayı Enerya Karaman Gaz Dağıtım A.Ş. ve Kent Gaz Firmaları adına; özellikle çarşı esnafımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan kazı çalışmaları sırasında çevreye verilen rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com