M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEKLİ HEMŞEHRİMİZ İL BİRİNCİSİ OLDU


 Ermenekli hemşehrimiz "Güzel Ezan Okuma" yarışmasında Antalya’yı temsil edecek.

Bugün yapılan Antalya Bölgesi "Güzel Ezan Okuma" yarışmalarında babası terzi olan Ermenekli hemşehrimiz Antalya, Konyaaltı İlçesi Eski Arapsuyu Camii İmam Hatibi Yunus AKKULAK, Türkiye genelinde düzenlenecek olan "Güzel Ezan Okuma" yarışmasında Antalya’yı temsil edecek.

Ermenek Seyran Mahallesinde yaşayan merhum terzi Ali Akkulak'ın oğlu Antalya Konyaaltı ilçesinde Arapsuyu Eski Camii İmam Hatibi olarak görev yapmaktadır. Hemşehrimiz Yunus Akkulak; Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısı ile ANTALYA' da yapılan yarışmada Antalya ili ilçeler arası ezanı güzel okuma yarışmasında 1. oldu Bölge  yarışmasınında Antalya'yı temsil edecek.  

Medya Ermenek Haber Sitesi olarak hemşehrimiz Yunus AKKULAK'a başarılar dileriz.

Bölge yarışmasının zamanı ileriki günlerde  belli olacaktır.

Antalya İl Müftüğü Haberi Şöyle;

2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenecek olan "Güzel Ezan Okuma" yarışmasında Antalya’yı temsil edecek isimler belirlendi.

2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında Merkez ve İlçelerde yapılan "Güzel Ezan Okuma" yarışmalarında dereceye giren din görevlileri, bölge yarışmasına katılmak için Serik Merkez Camiinde düzenlenen yarışmada ter döktüler.
İl Müftümüz Nazif Fethi YALÇINKAYA’nın komisyon başkanlığında yapılan Güzel Ezan Okuma Yarışmasında birinci seçilen Konyaaltı İlçesi Eski Arapsuyu Camii İmam Hatibi Yunus AKKULAK, Bölge Yarışmasına katılmaya hak kazandı.
Müftü YALÇINKAYA, yarışma sonunda katılım gösteren din görevlilerini tebrik ederek kendilerine hediye takdim etti.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com