M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL ÖZEL İDARESİ TARAFINDAN TAMAMLANAN VE DEVAM EDEN YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

 

Karaman İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekiplerince yapımına başlanan, devam eden ve tamamlanan yol çalışmaları İl Genel Meclisi Başkanı Eyyup ÇAYIR, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR, Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri Hakkı KARADUMAN, Adem KAPAR, Mustafa YANGÖZ, Mustafa ATABAY ve Yol Ulaşım Müdürlüğü ile birlikte yerinde incelendi.

İl Özel İdaresi Ekiplerince temel tabaka imalatı yapılarak 1. Kat asfalt dökümü için hazır hale gelen Sarıkaya ve Taşkale köy yolları, Yol Genişletme çalışması yapılan Karacaören köy yolu, Güzergah iyileştirmesi yapılan Ayrancı Karaağaç köy yolu ve temel tabakası ve 1. Kat asfalt çalışmalarının yine İl Özel İdaresi ekiplerince yapılması planlanan Sudurağı- Ayrancı karayolu ile Akçaşehir- Karaağaç köy yolunda da incelemelerde bulunan yetkililer özveri ile çalışan Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com