M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN GÜREŞ TAKIMINDAN BİR MADALYA DAHA

Antalya’da düzenlenen Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımından bir madalya da 11 yaş kategorisinden geldi.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’na Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü güreş antrenörlerinden Sabri Şahin eşliğinde katılan Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları kürsü mücadelesine devam ediyor. 13 yaş kategorisinde gelen bronz madalyanın ardından bir madalya da 11 yaş kategorisinden geldi. 11 yaş serbestte 78 kiloda mücadele eden İbrahim Mert Eren, bronz madalya kazanarak Türkiye 3’ncüsü oldu. Bir diğer Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Abdulkadir Name ise Türkiye 5’ncisi oldu.

Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden tüm sporcuları tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “13 ve 11 yaş kategorilerinde mücadele ederek ilimize madalya kazandıran sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum. İnşallah güreşte başarı çıtamızı daha da yukarılara taşıyarak sporcularımız ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecek. Bu başarılarından dolayı sporcularımızı kutluyor, bugünlere gelmesinde büyük emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ediyorum.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com