M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK, SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen sergi açılışına katıldı.

 

Sergi açılışına Vali Mehmet Alpaslan Işık, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, il müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

 

Karaman Merkez Gazi İlkokulunda düzenlenen program İstiklâl Marşı’nın okunması ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Serin’in açılış konuşması ile başladı. Mehmet Serin’in etkinlikler ile ilgili bilgilendirmesinin ardından katılımcılara ney dinletisi verildi.

 

Rektör Namık Ak, il protokolü ile birlikte spor gösterilerini takip ederek daha sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görev yapan öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerin yıl içerisinde hazırladığı birbirinden güzel el emeği göz nuru eserlerin yer aldığı sergi açılışına katıldı.

 

Rektör Namık Ak ve il protokolünün ebru çalışmalarına katılmaları ve Gazi İlkokulunda eğitimlerini sürdüren öğrencileri ziyaret etmelerinin ardından program sona erdi.


 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com