M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA ZİYARET

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.  

 

Rektör Namık Ak, daha önce kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarette bulunarak bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Rektör Namık Ak ilk olarak Memur-Sen Konfederasyonu Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Karaman Şubesini ziyaret etti.

 

Burada Şube Başkanı Yunus Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile sendikanın faaliyetleri hakkında bir süre sohbet eden Rektör Namık Ak daha sonra Karaman Önder İmam Hatipliler Derneğini ziyaret etti.

 

Dernek Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyelerinden derneğin çalışmaları hakkında bilgi alan Rektör Namık Ak buradaki ziyaretinin ardından ise Kızılay Karaman Şubesine geçti.

 

Şube Başkanı Adem Küçükyarma ve dernek çalışanları ile Kızılay’ın faaliyetlerini değerlendiren Rektör Namık Ak, Yunus Emre Vakfındaki görüşmelerinin ardından ziyaretlerini tamamladı.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com