M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SANAYİ KAVŞAĞI SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

 

Sanayi esnafımız ve hemşehrilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak olan kavşak çalışması başladı. Ermenek için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bir kez daha gördük ki algı siyaseti yaparak sorun çözülmez, çözümün merkezi AK Parti'dir.
İlçemiz için taş üstüne taş koyamayanlar Hükümetimizin yatırımlar üzerinden hemşehrilerimize şirin görünmeye çalışmasınlar. 19 yılda Hükümetimizin karayolları yatırımları Ermenek'te modern ulaşımın hizmete sunulmasın sağladı.
Sanayi esnafımızın kavşak talebini de yetkililere biz ilettik. Bununla ilgili gerekli teknik şartlar hazırlandı ve bugün de kavşak çalışmaları başladı. Bazı Yerel Yöneticiler kendi işleriyle ilgili hemşehrilerimize bilgi vereceğine ilgileri olmayan işlerin yapılacağını söyleyerek algı siyaseti yapıyor. Bu kavşak yapımı konusunda da yerel yöneticilerin hiçbir yetki ve etkileri yokken açıklama yapmıştır. Ama gördüğünüz gibi Karayolları Bölge Müdürlüğü bu çalışmayı yapıyor. Algı siyaseti yaparak talepler çözülmez, çözümün merkezi her zaman olduğu gibi AK Parti Hükümetleridir.
Bu vesileyle İlçemize sayamadığım birçok yatırımları kazandıran, karayolunu yapımında olduğu gibi kavşak talebinin de gerçekleşmesinde emeği geçen Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a, Cumhurbaşkanımızın Genel Merkez Özel Kalem Müdürü Behçet Kaynar’a, Milletvekillerimiz Recep ŞEKER ve Selman Oğuzhan ESER’e, AK Parti İl Başkanımız Abidin Çağlayan’a teşekkürlerimi sunuyorum.
Belediye Meclis Üyesi Durmuş Açıkbaş ve Kadir eşme. İlçe yönetim kurulu üyelerimiz Emre Aydınlı, Ömer Altın ile Sanayi kavşağında incelemeler yaptık.
“AK Parti Ermenek İlçe Başkanı”
Mevlüt Sarıtaş


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com