M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

15 TEMMUZ HASB-İ HALİ


Necati ALODALI

Asrın ihaneti olarak yapılan kalkışmada; 15 Temmuz'da bu vatanı korumak için şahadete koşanların ruhlarına hediye olarak birer Fatiha üçer İhlâs okuyalım inşallah!
...
Fetönün satılmış elemanlarından içeri girip çıkanlar da dâhil hala aynı alçaklıklarını pişmanlık duymadan sürdürenler var.
Muhalefet etmek başka bir şeydir, düşmanlık etmek, düşmanla aynı safta bulunmak başka bir şeydir. Muhalefette bulunanlar “hayır ve şer” ne olursa iktidarın söylediğinin, yaptığının, savunduğunun tersini söyler, aldığını satacağını, yaptığını yıkacağını, başlattığını durduracağını kendisine politika olarak seçer. Bu durum yanlış da olsa bir vakıadır. Fakat muhalifliğinin boyutunu karşısındakini yok etme isteğine dönüştürmüşse, hele bunu gücü yettiğince uygulamaya koymuşsa veya buna yeltenenlere destek olmuşsa yahut onlarla gönül birliği yapıyorsa o zaman Türk Milletini yok etmek için saldıran yedi düvelin alçaklarından farkları kalmaz! Bunlar ister işi gücü olmayan vasıfsız vatandaş, ister işçi, ister memur; ister siyasi, ister tüccar, ister sanayici olsun; kim ki o alçaklarla, o PKK'lı ve dış düşman güçlerle aynı hisleri taşıyor ve kinlerinden dolayı kafasında düşmanca planlar kurguluyorlarsa, kendilerini ne isimle, ne sıfatla, ne siyasi görüşle tanımlıyor olsalar da Fetöcü alçaklarla aynı saftadırlar.
Devletin yanında ve Türk Milletini temsil eden Cumhurbaşkanı ile bir olup PKK’ya karşı savaşmak yerine Türkiye düşmanları ve PKK ile bir olup Cumhurbaşkanına karşı duranların ona düşmanlık besleyenlerin kendilerine nasıl bir sıfat yakıştırabildiklerini bilmiyorum.
Bu dünyanın haini de bitmez, kahramanı da, önemli olan senin nerede durduğundur. Beyni ve ruhu hain olanlar buldukları her fırsatta hainliklerini ortaya koyarlar. 15 Temmuz gecesi yapılan kalkışmaya "bunlardan kurtuluyoruz" diye sevinen soysuzlar ne görüşte olurlarsa olsunlar bilsinler ki "eski çamlar bardak olmuştur".
Rabbim bir daha o günleri tekrar yaşatmasın! Böyle bir alçaklığa yeniden tevessül edecek kanı bozuk soysuzlar çıkarsa bu soysuzlarla birlikte; Cumhurbaşkanını öldürmek ve ülkeyi dış güçlerin emrine vermek üzere düzenledikleri 15 Temmuz'un başarılı olmadığına üzülen hainler bilsinler ki zamanı geldi mi bu milletin her bir ferdi birer Ömer Halisdemir olur. Bu müptezeller unutmasın, en ufak bir kıpırdanmalarında o günden daha azimli, daha inançlı, daha güçlü ve hazırlıklı bir halkla karşı karşıya geleceklerdir.
Mehmet Akif:
Tükürün milleti alçakça vuran darbelere!
Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com